Kapı sektörünün ihtiyaçlarına yönelik hizmet ve ürünler sunan, üretim kalitelerini arttıran ve kendini sürekli geliştiren Kapı Sistemleri; girişimci, yenilikçi ve sorumluluk taşıyan vizyoner ruhuyla kurulmuştur.

Sektöründe tedarikçisi olduğu firmalarından ve üretiminde olduğu ürün grubunun  projelendirme, satış, üretim, ithalat, montaj ve satış sonrası hizmetleriyle komple çözümler sunmaktadır.

DUMAN KAPI SİSTEMLERİ olarak geçen yıllar içerisinde endüstriyel, ticari işletmelerden lojistik tesislere ve pek çok  prestijli projeye imza atmıştır.

Günümüzde seksiyonel ve sarmal kapılar, yükleme sistemleri, yüksek hızlı, soğuk oda ve özellikli kapılar ile hareketli bölme sistemleri gibi ana ürün gruplarını düzenli olarak ürün yelpazesinde genişletmeyi hedeflemiştir.

Kısa sürede gerçekleşen bu hızlı büyüme,  zamanla istikrara dönüşmüş ve Kapı ve Geçiş sistemleri sektörünün saygın ve güvenilir kuruluşları arasındaki yerini almıştır. DUMAN KAPI SİSTEMLERİ’nin bugüne kadar yenilikçi yaklaşımı, kalite garantisi ve müşteri odaklı yaklaşımı bu yere gelmesinde  temel etken olmuştur.

Şirketimiz, bugün yetkin teknik ve idari kadrosuyla, her geçen gün büyüyen sermayesi, makine parkı ile ülke ekonomisine büyük katkıda bulunmaktadır.

DUMAN KAPI SİSTEMLERİ insan odaklı sorumluluk duygusu, girişimci ve dinamik yapısıyla, rakip kuruluşların arasından sıyrılarak üst sıralara yerleşmeyi hedeflemiştir.

DUMAN KAPI SİSTEMLERİ uzman kadrosu ve takım çalışmasıyla gerçekleştirdiği proje yönetimi, kaliteli malzemeyi dünyanın her yerinden, zamanında ve uygun maliyetle satın alma hedefi ve teklif hazırlanmasından malzeme tedariğine  ve uygulamasına kadar her türlü faaliyette kullandığı teknolojik olanaklarıyla yüksek hedeflerine doğru emin adımlarla ilerlemektedir.